Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Тихомир Иванов с титла от турнир във Франция

The Last of usОтличната серия от успехи на Спортния талант на Еврофутбол Тихомир Иванов продължава, след като 24-годишният българин триумфира в дисциплината скок на височина на турнира във френския град Сотвил-Ле-Руен. Друг спортен талант на Еврофутбол - Василики Кадоглу, триумфира с титлата на 1500 метра свободен стил от завършилото в неделя Държавно лично отборно първенство по плуване за мъже и жени на басейн "Диана" в столицата.

18.07.2019 г.

Светлозар Николов с титла на 200 метра съчетано от Държавното по плуване

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Светлозар Николов грабна титлата на 200 метра съчетано плуване от завършилото в неделя Държавно лично отборно първенство на столичния басейн "Диана". Заро, който днес заминава с националния отбор за Световното първенство за мъже и жени в Южна Корея, постигна 2:07.23 мин.

15.07.2019 г.

Тихомир Иванов грабна златния медал от Универсиадата в Неапол

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Тихомир Иванов грабна златния медал в дисциплината скок на височина от лятната Универсиада в Неапол (Италия) при това с най-добър резултат за сезона – 230 см.

11.07.2019 г.

Смелият войн донесе на сливналия сумата от 7 716 лева от конни надбягвания

The Last of usКон със символичното име Смелият войн донесе на сливналия сумата от 7716 лева от Конни надбягвания в края на юни. Участникът в „Еврофутбол“ е заложил 200 лева на 25.06., че именно този кон ще бъде Победител в 10-о състезание на хиподрума „Тракиец“. Ето какво сподели щастливецът специално за нас...

08.07.2019 г.

Спортният талант на Еврофутбол Тихомир Иванов спечели сребро в Марсилия

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Тихомир Иванов спечели сребърен медал на турнира Meeting Pro Athle Tour в Марсилия, след като преодоля 226 см в коронната си дисциплина скок на височина. Друг спортен талант на Еврофутбол - Нургюл Салимова се класира 4-та на силния турнир по шахмат – Академия Белград.

04.07.2019 г.

Спортният талант Гергана Топалова скочи с 54 места в тенис ранглистата

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Гергана Топалова приключи с полуфинал американското си турне от тенис-турнири зад Океана. 19-годишната ни спортистка постигна три победи в основната схема в надпреварата в Денвър, Колорадо. Друг Спортен талант на Еврофутбол – Християн Стоянов грабна два златни медала от световните Гран при серии по лека атлетика за хора с увреждания в Тунис.