Еврофутбол: Новини

•     Водещи новини
  •     Архив новини
  • Печалби от изминалите дни

The Last of usВ петък столичанин прибра 5 866,80 лева с едва 16,50 лева за система 3 от 11 мача от Бразилия, италианската Серия "А", Мейджър лийг сокър и националната лига на Англия. Друг жител на столицата взе 2 902,48 лева с 21 лева залог за система 3, 4, 5 и 6 от 6 + 3 твърди знака в неделя. Той е избрал двубои от Лигата на нациите, Бразилия и Испания.

11.09.2018 г.

Талантът Михаела Чепишева е трета по бадминтон до 17 г. в Загреб

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Михаела Чепишева спечели бронзов медал на сигнъл на международния турнир по бадминтон до 17 г. Загреб Оупън, който се проведе от 7 до 9 септември в Хърватия. Трима гребци, подкрепени от букмейкъра, са на репешажи на Световното първенство по академично гребане в Пловдив. Вижте постиженията и на другите спортни таланти.

10.09.2018 г.

Участник от София, познал само 3 от 8 мача, спечели 3 090,40 лева с 16.80 лв.

The Last of usЗапочна Световното първенство по волейбол. Атрактивните коефициенти на Еврофутбол за победител при мъжете ще откриете на сайта. Опитен играч от София направи оригинални предвиждания, организирани в система 2, 3 от 8 мача, и само с 16,80 лева спечели 3 090,40 лева.

07.09.2018 г.

Талантът Таня Звискова е 11-а на Световното по спортна стрелба

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Таня Звискова завърши на 11-о място с резултат от 621.2 точки в дисциплината 60 изстрела от положение легнал с малокалибрена пушка на Световното първенство по спортна стрелба в Чанглон – Южна Корея. Станимир Халаджов стана девети в Европейско по гребане до 23 г.

05.09.2018 г.

Талантът на Еврофутбол Иван Банчев е 10-и в Европа по стрелба с лък

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Иван Банчев завърши на десето място на Европейското първенство по стрелба с лък за мъже в олимпийския стил (рекърв) сред 105 участници. Надпреварата се проведе в Легница – Полша. Вижте постиженията и на другите спортни таланти на Еврофутбол.

03.09.2018 г.

Таланти на Еврофутбол са седми и осми в света по каяк и биатлон

The Last of usСпортният талант на Еврофутбол Вилиян Бъчваров завърши на седмо място на четворка каяк във финал А на 1000 м на Световното първенство по кану-каяк за мъже и жени, което се проведе в португалския град Монтемор-о-Вельо. Съотборниците на Вилиян са Христо Реков, Веселин Вълчов и Тодор Колевски. Българите финишираха за 3:04.468 минути.